Menu
EUR
10 Jaar In Dienst? Het Perfecte Cadeau

10 Jaar In Dienst? Het Perfecte Cadeau

10 jaar in dienst cadeau

Een mijlpaal van 10 jaar in dienst is een prestatie die absoluut gevierd moet worden. Voor werknemers die een decennium van toewijding en hard werk hebben laten zien, is het vinden van een passend cadeau een manier om je waardering te tonen. Een prachtig en betekenisvol geschenk hiervoor is een beeldje dat kracht symboliseert, eventueel met personalisatie. Het fungeert als een blijvende herinnering aan hun toewijding en harde werk.

 

1. Beeldje kracht

Het bereiken van 10 jaar in dienst verdient een speciaal cadeau. Beeldje kracht benadrukt jouw doorzettingsvermogen, vastberadenheid en jouw belangrijke rol binnen ons team, en herinnert dagelijks aan jouw toewijding en kracht gedurende het afgelopen decennium. Bedankt voor je inzet en toewijding!

[products=blog_beeldje_kracht]

Beeldje kracht

 

2. Beeld zeilboot

Deze boot symboliseert jouw ongelooflijke reis en toewijding van het afgelopen decennium. Net zoals een boot vastberaden door de golven navigeert, heb jij ons bedrijf voortgestuwd met jouw kracht, doorzettingsvermogen en vastberadenheid. Bedankt voor jouw voortdurende inzet en waardevolle bijdragen. Op naar nog meer jaren van samenwerking en succes!

[products=blog_beeld_zeilboot]

Beeld Zeilboot

 

3. Beeld boom

Bij 10 jaar in dienst hoort een bijzonder cadeau. Een boom beeldje is perfect: het symboliseert groei, stabiliteit en diepgewortelde kracht, net zoals jouw toewijding en solide basis binnen ons team. Net als een boom groeit en sterker wordt, heb jij bijgedragen aan ons succes. Bedankt voor je toewijding en vastberadenheid!

[products=blog_beeld_boom]

Beeld boom

 

4. Beeld samenwerking

Een 10-jarig dienstverband viert niet alleen toewijding, maar ook sterke samenwerking. Het juiste cadeau benadrukt de waarde van teamwork en herinnert aan de mijlpalen die samen zijn bereikt.

[products=blog_beeld_samenwerking]

Beeld samenwerking

 

Personaliseer het afscheidscadeau

Maak het afscheidscadeau nog persoonlijker door het kiezen voor graveren en personaliseren. Bij Dulaire heeft u de mogelijkheid om een speciale tekst, afbeelding of logo te laten graveren. Door graveren en personaliseren maakt u van dit blijvende cadeau tevens een blijvende herinnering aan de harde inzet van uw collega in de zorg. Bekijk onze graveren en personaliseren pagina voor nog meer informatie.

Graveren aluminium plaatjeGraveren aluminium plaatje 2

Graveren marmerGraveren hout

 

Compleet met geschenkverpakking

Bij Dulaire vinden we dat de presentatie van een cadeau net zo belangrijk is als het cadeau zelf. Daarom bieden we onze prachtige beeldjes aan in luxe geschenkdozen die uw cadeau compleet maken en een blijvende indruk achterlaten. Om uw cadeau tot in de kleinste details te perfectioneren, kunt u ook onze Dulaire wenskaart toevoegen. Hiermee maakt u het geschenk helemaal af door middel van een persoonlijke boodschap.

[products=blog_geschenkverpakking]

Luxe geschenkdoosDulaire wenskaart

 

Liever iets anders geven?

Naast een blijvend geschenk zoals een beeldje, kun je ook kiezen voor luxe huisparfums of geurstokjes als cadeau. Deze zijn indien gewenst leverbaar in een geschenkdoos, geschenktas en met een Dulaire wenskaart voor een persoonlijke boodschap.

[products=blog_cadeau_geurstokjes_huisparfums]


Reacties (0)

There are no comments yet, be the first one to comment

Tags

Nieuwsbrief

1x per maand acties & nieuws in je mailbox.
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €0,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!